Merhabalar,

 

2022 yılında faaliyete geçirdiğimiz Echo Psikoloji Enstitüsü, meslektaşlarımızın ilgisiyle bugün daha fazla fayda üretebilir bir noktaya geliyor. Echo Psikoloji Enstitüsü olarak siz değerli meslektaşlarımızı ofisimizde görmekten memnuniyet duyarız. İstanbul Beylikdüzü’ndeki ofisimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

İstanbul Beylikdüzü’nde oldukça merkezi bir konumda bulunan ofisimizde 3 adet terapi odamızla birçok branşta oda ve salon kiralama hizmeti veriyoruz. Aktif danışan gören, yeni başlamış ve yönlendirme bekleyen, mesleki etik ve ilkeleri gözeten ve ofis kurallarına uyum sağlayacak (Klinik Psikolog, Psikolojik danışman, Aile danışmanı, Diyetisyen) kişilerin ihtiyaçlarına uygun görüşme odalarımız mevcuttur.

 

Bireysel ve çift-aile seanslarına uygun görüşme ve eğitim odaları bulunan ofisimiz, metrobüs durağına oldukça yakın bulunmaktadır.

 

Eğer danışanlarınızı görmek için size uygun bir merkez arayışınız varsa ayrıntılı bilgi ve başvuru yapmak için aşağıdaki iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 

Oda fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için:

 

İletişim: 0541 776 00 19